Kontaktuje nás danter@danter.cz | (+420) 731 504 010


DANTER reklama a potisk s.r.o.

Od roku 1997 pomáháme velkým společnostem, malým firmám, živnostníkům, organizacím i institucím, aby se o jejich práci dozvěděli klienti a zákazníci, aby se odlišili od konkurence a byli ve svém oboru první volbou.

Jsme kreativní reklamní agentura, pracují u nás na všech pozicích zkušení odborníci a profesionálové, kteří mají mnohaletou praxi, ale zároveň se dokonale orientují a zdokonalují v nejmodernějších reklamních trendech. Nebojíme se říci, že o reklamě víme vše a jsme připraveni zrealizovat každému Kampaň přímo na míru.

Zkušenosti máme s promo akcemi na klíč, připravíme pro Vás a zrealizujeme odborné konference, prezentace a prodejní ukázky, společenské i kulturní akce, teambuldingy a eventy.

O reklamě víme vše, a tak je naše nabídka služeb opravdu komplexní, včetně širokého sortimentu dárkových, upomínkových a propagačních předmětů, které opatříme Vaším logem.

Od roku 1997 jsme připravili stovky reklamních kampaní, ke každému klientovi přistupujeme individuálně a věnujeme přípravě i realizaci Vaší propagace maximální úsilí. Věříme, že si z naší komplexní nabídky vyberete i Vy a že společně posuneme Vaše podnikání blíž k zákazníkům a klientům a dál od konkurence.

Těšíme se na spolupráci, kolektiv společnosti DANTER reklama a potisk s.r.o.